Відділ струнно- смичкових інструментів

Музика – невідємна частина нашого життя. Музика – це виховання характеру, розвиток навичок спілкування, кращий шлях до життєвого успіху.

 

З великою любов’ю до дітей, цікавістю, творчістю викладачі навчають учнів мистецтву гри на струнно-смичкових інструментах, діляться з ними своїм досвідом та майстерністю.

Відділ струнно- смичкових інструментів існує з дня заснування школи і в своїй скарбниці досягнень має значну кількість вихованців, які по всьому світу працюють у творчих колективах, як солісти  та у навчальних закладах.

Зараз на відділі працюють: Распопова В.В. – завідувач відділу, викладач по класу скрипки; Лозінська І.І – викладач по класу віолончелі; Коваленко Н.М. – викладач по класу скрипки; Григор’єва В.В. – викладач по класу віолончелі.

 

 

Бережливе, уважне ставлення викладачів до своїх вихованців, розуміння та доброзичливість, вміння зацікавити і захопити дітей прекрасним мистецтвом, створюють на відділі струнно-смичкових інструментів особливу, творчу атмосферу. Що дозволяє розкрити та реалізувати творчий потенціал кожної дитини, виховати естетично освічених любителів музики.

 

На відділі існують та розвиваються різні творчі колективи: дуети, тріо, камерний ансамбль, ансамбль скрипалів.

У складі ансамблю, або як солісти учні разом з викладачами приймають активну участь у концертному житті школи і міста, це виступи у театрі, в виставковому залі, також участь у концертах загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, де учні та викладачі демонструють свою майстерність і пропагують класичне мистецтво.

Учні відділу систематично приймають участь в конкурсах та фестивалях різного рівня, це: «Юний скрипаль», «Зірка надії», «Сузір’я талантів», Всеукраїнський конкурс виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю.П. Хілобокова, «Надія», і завжди стають лауреатами та дипломантами цих конкурсів та багато інших.

 

© 2021, Криворізька школа мистецтв №2