Підготовча група

В основу навчальної програми  поставлена ​​особистість дитини, її внутрішній світ, його інтелектуальний, фізичний, емоційний і творчий розвиток.

В групі що працює на засадах самоокупності,

функціонує два відділення:

 

- підготовче (хореографія, образотворче мистецтво), приймаються діти віком від 6 до 9 років.

 

- дошкільне «Дзвіночок», (малювання, хореографія, англійська мова), приймаються діти віком від 3,5 до 6 років.

 

У навчальному процесі використовуються новітня освітня програма інтегрованого розвитку дітей дошкільного віку, а також методики провідних світових прогресивних педагогів і методики наших викладачів,  розроблені на базі програми Міністерства освіти України.     

Програми занять складені відповідно до віку дитини, особливостей його розвитку, емоційних та інтелектуальних потреб.

Заняття проходять за розкладом.

Групи комплектуються за чітко визначеним віком дітей для кожного напрямку.

Педагогічний колектив школи не нав'язує батькам перелік обов'язкових предметів та напрямок розвитку їх дитини. Вони самі,  або за допомогою викладача, спираючись на індивідуальні можливості дитини, складають перелік предметів за якими буде навчатися дитина, оскільки групи невеликі (всього 7- 8 учнів, а в групі хореографії 10-12 учнів) це дає можливість мобільно створювати протягом року групи для занять дітей та приділяти максимум уваги кожній дитині, що підвищує результативність навчання. 

 

 

Англійська мова.

Здатність дітей раннього віку до вивчення мов – вражає, тому слід якомога раніше знайомити дітей з азами іноземної мови. А наші педагоги вміють перетворювати заняття на веселу захоплюючу подію, де малюки будуть знайомитись з першими англійськими словами та сталими виразами.

Заняття проходять у доступній та цікавій формі. навчально ігрові завдання сприяють запам’ятовуванню іноземної лексики, умінню співвідносити слово із зображенням предмета, поєднувати різні слова, складати прості речення.

Уроки з Вашою дитиною будуть складатись із захоплюючих ігор, веселих римувань, завдань на кмітливість, розмальовок та вправ, які покращать увагу дитини, пам'ять, закладуть основу майбутніх знань. Зробіть разом з вашим малюком перший крок до засвоєння іноземних мов.

 

Малювання

Заняття спрямовані на оволодіння початковими навичками  образотворчого мистецтва, здобуття навичок роботи олівцем, пензлем, пастеллю. На заняттях діти працюють з найрізноманітнішими матеріалами: фарби (акварель, гуаш), пастель, крейда, олівці.

За допомогою творчих занять малюванням ваша дитина розвине:

  • естетичне сприйняття.
  • креативні здібності.
  • абстрактне мислення.
  • акуратність.
  • дрібну моторику рук і фантазію.
  • посидючість та терпіння.

 

Хореографія

Хореографія в школі мистецтв – це не просто танці для дітей, це величезні можливості для повноцінного фізичного, емоційного та естетичного розвитку. Дитяча хореографія розвиває координацію, музичний слух, сприяє розвитку творчих здібностей дитини.

Протягом заняття дітям в цікавій ігровій формі подаються основи класичної хореографії, що дає необхідне фізичне навантаження для подальшого гармонійного росту дитини.

На наших заняттях діти знайомляться з хореографічним станком, вивчають основні хореографічні позиції, розвивають загальну фізичну підготовку, не забуваючи при цьому про рухливі ігри. Заняття складається з вправ біля станка, партерної гімнастики, вивчення танцювальних комбінацій на середині залу.

Всі навички та вміння, придбані на колективних заняттях, стануть в нагоді дітям в подальшому житті. Дитина, яка вміє танцювати, розвивається швидше і гармонійніше своїх однолітків.

Танцювальні заняття принесуть користь і задоволення вашій дитині.

 

 

 

© 2021, Криворізька школа мистецтв №2